Sıkça Sorulan Sorular

 

 

 

 

 

 

Kauçuk paspaslar lastik mi?

Kauçuk hammaddesi ağaçtan elde edilen doğal bir malzemedir. Kauçuğun hammadde halinden ürün haline dönüşmesi için farklı kimyasallar ile karıştırılıp sıcaklık ve basınç ile pişmesi ve şekil alması gerekir. Şekil almış yani nihai kauçuk ürünü de piyasa lastik olarak bilir ve kullanır

Kauçuk paspaslar aracıma tam olarak uyar mı?

Araca özel olan ürünler hassas cihazlarla ölçülendirilir ve aracınıza tam olarak uyar.

Kauçuk paspaslar araç içerisinde koku yapar mı?

Kauçuk hammaddesi ağaçtan elde edilen doğal bir malzemedir. Kauçuk ürünlerde varsa kokuyu yapan kauçuk olması değil kullanılan malzemenin kalitesidir. Geri dönüşüm, hurda ve/veya düşük kaliteli malzeme ile üretilmeyen kauçuk paspaslar kötü koku yapmaz.

Kauçuk paspaslar kısa sürede deforme olur mu?

Karışımlarımız ve tasarımlarımız uzun süreli kullanım ve müşteri memnuniyeti hedeflenerek yapılmaktadır. Tüm ürünlerin aşınma testleri yapılmakta ve kabul görmüş dünya standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Ayrıca özellikle çabuk yıpranan, örneğin şoför tarafının topuna denk gelen yerleri de takviye olacak şekilde daha kalın üretilmektedir.

Kauçuk paspaslar 3D mi?

3D, paspasta bir standart vs. göstergesi değildir. Piyasada ticari amaçlı bir sunum olarak kullanılmaktadır. Tüm ürünlerin kenar bordürleri kiri, tozu, sıvıyı bünyesinde tutsun diye tasarlanmıştır. Yani havuzludur. Ürünler aracın iç formuna uygunluk ve sürüş güvenliği de gözetilerek göre en uygun en, boy ve yükseklik ölçülerinde üretilir.

Kauçuk paspaslar havuzlu mu?

Havuz kenar, paspasta bir standart vs. göstergesi değildir. Piyasada ticari amaçlı bir sunum olarak kullanılmaktadır. Tüm ürünlerin kenar bordürleri kiri, tozu, sıvıyı bünyesinde tutsun diye tasarlanmıştır. Yani havuzludur. Ürünler aracın iç formuna uygunluk ve sürüş güvenliği de gözetilerek göre en uygun en, boy ve yükseklik ölçülerinde üretilir.

Kauçuk paspasların renk seçeneği var mı?

Modellere göre standart siyah rengin yanı sıra gri, bej ve kahve renk seçenekleri vardır. Aracınızın iç döşeme rengine uygun rengi seçebilirsiniz.

Kauçuk paspaslar ayak altından kayar mı?

Paspasın araç zeminine temas eden kısmı özel çivi desenlidir ve ayak altında kaymaz. Ayrıca uygun olan modellerde sabitleme plastikleri ile bu risk tamamen ortadan kaldırılmaktadır.

Neden bagaj havuzu kullanmalıyım?

Optimum kenar yüksekliği, havuz derinliği, ürün ölçüsü ve özel tasarımı ile bagajınızın zeminini ve halısını kir, toz ve dökülen sıvılara karşı maksimum korur. Bagajınız ilk günkü gibi tertemiz kalır.

Bagaj havuzu koku yapar mı?

Ürünlerde varsa kokuyu yapan kullanılan malzemenin kalitesidir. Geri dönüşüm, hurda ve/veya düşük kaliteli malzeme ile üretilmeyen bagaj havuzları kötü koku yapmaz.

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR