Hakkımızda

 

 

1974 yılında otomobil iç lastik tamiri için kullanılan DENİZ SICAK LASTİK KAYNAĞI ile üretime başlayan firmamız, üretimini yaptığı kauçuk mamullerle başta OEM / OES otomotiv sanayisi olmak üzere, makine, inşaat, sağlık, beyaz eşya, modern hayvancılık, tarım, elektrik, elektronik, havacılık, gemi inşası, savunma sanayi, raylı sistem taşımacılık, altyapı ve ayakkabı sanayi vb. farklı sektörlere hizmet vermektedir.

 

Otomobil Paspası ve Bagaj Havuzu üretiminin yanısıra, genel kullanım amaçlı Hijyen Paspası, iş güvenliği malzemesi olarak Gri İzole Kauçuk, modern hayvancılık için Hayvan Yatağı, ayakkabı sanayisi için Ayakkabı Tabanı vb. ürünler bunların başlıcalarıdır.

 

“image Boot Mat Collection” markalı Bagaj Havuzları (Bagaj Koruyucu Paspas), sektöre yenilik getiren, tüketicilerin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik, titiz araç sahiplerine fayda ve memnuniyet sağlayan ürünler olarak oto aksesuar ve yedek parça piyasalarında öncü ve lider olarak yerini almıştır.

 

Detaylı bilgi için www.denizkaucuk.com sitemizi ziyaret edebilir ya da +90 216 593 23 23 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR